Колеги і близькі попрощалися з Олександром Стеріним
28 лютого 2017 13:55 Суспільство
Колеги і близькі попрощалися з Олександром Стеріним Прощання з начальником відділу по роботі з об'єднаннями громадян Харківської міської ради Олександром Стеріним відбулося сьогодні, 28 лютого, в міській клінічній багатопрофільній лікарні №17.

Попрощатися з Олександром Львовичем, який помер 26 лютого після тривалої хвороби, прийшли заступники Харківського міського голови, директори департаментів міськради і голови райадміністрацій, колеги, родичі, близькі, друзі покійного, харків'яни.

Секретар Харківської міськради Олександр Новак розповів, що знав Олександра Стеріна з моменту його приходу до міськвиконкому.

«Він завжди працював на результат. І знаходив можливість допомогти не тільки тим людям, які зверталися до нього по роботі, а всім, хто звертався до нього з будь-якого приводу. З ним завжди було комфортно і приємно працювати», - зазначив Олександр Новак.

У свою чергу, начальник управління фізичної культури та спорту Костянтин Курашов підкреслив, що смерть Олександра Львовича - це величезна втрата для друзів і колег.

«Це добра людина. Я його знав дуже давно. Наші діти ходили в одну школу. Він був безвідмовним, завжди допомагав і друзями, і знайомим, ветеранським та чорнобильським організаціям, національно-культурним об'єднанням, з якими тісно працював увесь цей час. Вічна пам'ять йому», - зазначив Костянтин Курашов.

Настоятель храму Святого Апостола Павла, протоієрей Сергій Скубченко, який провів панахиду за покійним, розповів, що особисто знав Олександра Стеріна.

«Він завжди працював на благо міста, постійно допомагав храмам. Зокрема, величезну лепту він вніс під час будівництва Храму Святої цариці Тамари. Це людина, яка з душею ставилася до своєї справи, чуйний і справжній друг», - зазначив отець Сергій.

Багато теплих слів про Олександра Львовича сказав голова Харківської міської організації ветеранів Микола Касяненко.

«Для ветеранського руху це величезна втрата. Він весь час був із нами, захищав інтереси ветеранів. Це людина благородного слова, виключної доброти. Він завжди брав участь у всіх заходах, які організовували представники ветеранського руху, брав участь у вирішенні ветеранських проблем. Ми сумуємо за ним і висловлюємо співчуття рідним і близьким», - зазначив Микола Касяненко.

Після траурної церемонії в лікарні №17 прощання також пройшло біля пам'ятника жертвам і ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС у Молодіжному парку, після чого відбувся похорон на міському кладовищі №13.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини