Кінофестиваль «Kharkiv MeetDocs» проходить в онлайн-форматі
27 жовтня 2020 10:28 Культура
Кінофестиваль «Kharkiv MeetDocs» проходить в онлайн-форматі 4-й Міжнародний кінофестиваль «Kharkiv MeetDocs» проходить онлайн з 26 по 31 жовтня.

Таке рішення прийнято у зв'язку з входженням Харкова в «червону» зону. Для перегляду фільмів потрібно зареєструватися на офіційному сайті кінофестивалю. Усі демонстрації фільмів безкоштовні. На фестивалі будуть представлені 25 повнометражних і 47 короткометражних картин.

В рамках заходу можна подивитися і проголосувати за вподобані картини першого Національного конкурсу повнометражних документальних фільмів, конкурсу українського незалежного короткометражного кіно «Бардак» та дитячого соціального відео «Meet Kids».

Також пройде позаконкурсна програма документальних фільмів авторів з Канади, Литви, Німеччини, Швеції, Сирії та ін.

Фільмом-закриттям 31 жовтня стане кінострічка «Будинок» режисерів Тетяни Кононенко і Матильди Местер, присвячена Держпрому - символу Харкова і шедевру конструктивізму.

Також пройде низка майстер-класів на платформі «Zoom» від Дар'ї Онищенко, Анни Жижи, Лади Сабової, Vialex Motion Lab.

Крім того, в рамках фестивалю пройдуть офлайн-заходи:

- 30 жовтня, з 12:00 до 14:00, відбудеться паблік-ток з актрисою фільму «Гніздо горлиці», володарем «Золотої дзиґи» за кращу жіночу роль Риммою Зюбіною;
- 30 жовтня, з 15:00 до 18:40, в «Invite Hub» в Харкові відбудеться демонстрація короткометражного незалежного українського кіно «Бардак-офлайн» (для дозволеного в умовах «червоної» карантинної зони кількості глядачів - 20 осіб).

З більш детальною інформацією про програму заходів та переліком кінокартин можна ознайомитися на сайті фестивалю.

Міжнародний кінофестиваль організований за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини