Кілька графіті на Пушкінській довелося зафарбувати через недбайливих харків'ян
03 квітня 2014 13:52
Кілька графіті на Пушкінській довелося зафарбувати через недбайливих харків'ян Кілька графіті на будинках по вул. Пушкінській були зафарбовані в зв'язку з тим, що поверх них були написані нецензурні слова та намальовані знаки свастики.
Про це сьогодні, 3 квітня, повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков. За його словами, графіті, поверх яких невідомі написали нецензурні слова і намалювали певні символи, зафарбували у зв'язку зі скаргами, що надійшли від мешакнців будинків. Так, графіті довелося прибрати на стінах і в арках будинків по вул. Пушкінській, 57, 69, 67/69.

За словами директора департаменту, комунальники регулярно прибирають зі стін будинків різні нецензурні написи і символи. Так, минулого року комунальники зафарбували більше 200 таких зображень.

Роман Нехорошков зазначив, що на стінах будинків по вул. Пушкінській не було портретів поета Олександра Пушкіна, а були інші графіті, які з'явилися в місті три-чотири роки тому в рамках фестивалю вуличних художників. Він підкреслив, що в Харкові люблять цей вид мистецтва.

«Коли минулого року на стінах будинків намалювали портрети знаменитих харків'ян - це тільки прикрасило місто. Наприклад, наш портрет Гагаріна - найбільший в Україні, і ми ним пишаємося, але різні зображення несуть різне смислове навантаження, і люди повинні це розуміти. Самі художники теж можуть стежити за своїми картинами, і коли потрібно, самі замальовувати нецензурні написи. Той, хто псує малюнки, здійснює адміністративне правопорушення і повинен заплатити штраф», - зазначив Роман Нехорошков.

Також він повідомив, що на зафарбованих стінах будинків по вул. Пушкінській можуть з'явитися нові графіті. Щоб отримати дозвіл на їхнє виготовлення, художникам необхідно звернутися до балансоутримувача будинку - КП «Жилкомсервіс», до районної адміністрації, а також узгодити свою пропозицію з Департаментом містобудування, архітектури та генерального плану та Департаментом культури Харківської міської ради.

Нагадаємо, в 2013 році в Харкові на стінах будинків художники намалювали портрети першого у світі космонавта Юрія Гагаріна, співачки Клавдії Шульженко, льотчиці Валентини Гризодубової, актора Леоніда Бикова, фізика Льва Ландау. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини