ХТМ ремонтують мережі та готуються до нового опалювального сезону
30 квітня 2022 14:55 ЖКГ
ХТМ ремонтують мережі та готуються до нового опалювального сезону Робітники КП «Харківські теплові мережі» продовжують виконувати комплекс ремонтних робіт.

Як повідомили на підприємсті, вони готують мережі та джерела теплопостачання до нового опалювального сезону. Також проводять ревізію та ремонтують дренажні насоси, теплообмінники, засувну арматуру та обладнання центральних теплових пунктів,  займаються зварювальними роботами, усувають дефекти на магістральних, внутрішньоквартальних і внутрішньобудинкових мережах.

Зокрема, на вул. Шекспіра, вул.  Академіка Павлова, вул. Данилевського чистять канали та лотки, готуються до заміни старих трубопроводів центрального опалення на нові у пінополіуретановій оболонці. На вул. Тобольській, вул. Єсеніна та пр. Науки замінюють засувки. Після проведення ремонтно-відновлювальних робіт на вул. Мохначанській, вул. Луї Пастера, пр. Ювілейному кладуть плити для подальшого закриття шурфів. 

«Тепловики працюють під ракетами та снарядами. Харків живе и житиме, а містяни обов'язково отримуватимуть тепло та гарячу воду», - зазначили у КП «ХТМ».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини