Харків'яни зустріли учасників Всеукраїнського мотопробігу
25 липня 2021 20:53 Суспільство
Харків'яни зустріли учасників Всеукраїнського мотопробігу Учасників V Всеукраїнського мотопробігу єдності зустрічали сьогодні, 25 липня, у Харкові.

Мотопробіг стартував 19 липня в Ужгороді. Учасники везуть з собою прапор України, який мотогромади передають один одному на кордонах областей. Крім того, мотоциклісти використовують прапори рідних міст або областей, якщо проїжджають через них, і роблять невеликі зупинки на центральних площах міст.

У Харкові колона з майже 300 мотоциклістів проїхала по вул. Полтавський Шлях, пл. Сергіївській, пл. Павлівській, пл. Конституції, вул. Сумській та пл. Свободи, де пройшов з цього приводу концерт.

Учасникам мотопробігу побажав удачі секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Секретар міськради зазначив, що сьогодні Харків радо зустрічає гостей з усієї країни.

«Ми не випадково зібралися на площі Свободи, тому що байкери - це свобода. У нас дуже люблять гостей. Нас всіх об'єднує одна мрія - щоб кожен куточок України був мирним. Спасибі вам!» - заявив Ігор Терехов.

Організатор мотопробігу Микола Спиридонов повідомив, що учасники мотопробігу зібралися разом з різних куточків України і показують на своєму прикладі, що українці - одна сім'я і єдина країна. З собою вони везуть прапор України, який можуть підписати всі охочі.

Нагадаємо, що 26 липня о 10:00 мотоциклісти відправляться в Куп'янськ та Ізюм. З міста вони будуть виїжджати за таким маршрутом: пл. Свободи - Білгородське шосе - Білгородське шосе до розв'язки з Окружною дорогою.

Загалом учасники V Всеукраїнського мотопробігу єдності проїдуть через 57 населених пунктів. Фінішувати мотоциклісти планують 1 серпня в Запорізькій області на острові Хортиця.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини