Харків'яни зможуть здійснити моціон серед пейзажів харківського художника
19 листопада 2014 17:35 Культура
Харків'яни зможуть здійснити моціон серед пейзажів харківського художника Здійснити прогулянку серед живописних робіт харківського художника Олександра Брітцева пропонують в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва.

Художник упевнений, що відвідувачі виставки зможуть не тільки розширити свій кругозір, але і зміцнити здоров'я, бо, дивлячись на гірські і морські пейзажі, повні літнього сонця, людина набуває позитивні емоції, що в період пізньої осені покращує її загальний стан. Тому свою персональну виставку живопису автор і назвав саме так: «Моціон». 

На виставці буде представлено близько 40 робіт, основна частина з яких - це пейзажі Криму, Чорногорії та Кавказу. 

Експозиція працюватиме з 20 листопада до 12 грудня. Виставка пройде за адресою: вул. Пушкінська, 62, виставковий зал 1-го поверху. 

Відкриття експозиції - 20 листопада, початок - о 17:00. Вхід - вільний. 

Довідка. Брітцев Олександр Миколайович народився в 1984 році в Донецьку. У 2011 році закінчив Харківську академію дизайну та мистецтв, відділення «станковий живопис». Член Національної спілки художників України з 2013 року. Є одним із засновників творчої групи «ДеГраЖ», учасником багатьох міжнародних, регіональних, обласних та міських виставок та пленерів. Художник працює в жанрах пейзажу, портрету та натюрморту. Бере участь у розписах храмів України та Росії. Творчі роботи знаходяться в музеях та приватних колекціях України, Росії, Америки, Китаю, Індії.

Друкувати
Останні новини