Харків'яни завоювали п'ять золотих медалей на Кубку України з плавання
12 листопада 2019 12:45 Спорт
Харків'яни завоювали п'ять золотих медалей на Кубку України з плавання Кубок України з плавання проходив 7-9 листопада у місті Бровари Київської області.

У змаганнях взяли участь 294 спортсмени з 19 областей України, а також гості з Білорусі.

За підсумками харків'яни завоювали 5 золотих, 7 срібних і 3 бронзові нагороди. Найбільше медалей на рахунку Карини Снітко, яка посіла перше місце на дистанціях 200 м і 800 м вільним стилем, друге місце - на дистанції 100 м вільним стилем і третє - на дистанціях 50 м і 400 м вільним стилем.

Максим Голубничий виграв на дистанціях 200 м брасом і 400 м комплексним плаванням. А харківська спортсменка Марина Колесникова перемогла на дистанції 400 м вільним стилем і завоювала три срібні нагороди на дистанціях 50 м і 100 м на спині і 200 м вільним стилем.

Призерами Кубка України також стали: Тетяна Євмінова - два других місця (200 м комплексним плаванням і 200 м батерфляєм); Еліна Мясоєдова - друге місце (800 м вільним стилем); Герман Фень - третє місце (100 м на спині).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.