Харків'яни завоювали медалі на турнірі на кубок Віктора Рубана
13 січня 2020 16:03 Спорт
Харків'яни завоювали медалі на турнірі на кубок Віктора Рубана Відкриті Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана» пройшли з 9 по 12 січня у Школі вищої спортивної майстерності.

У змаганнях взяли участь близько 130 спортсменів з п'яти областей України, які змагалися у категоріях класичного і блочного лука.

За підсумками змагань, харків'яни посіли всі призові місця у категорії класичного лука серед чоловіків в особистому заліку: перше місце здобув Леонід Дикань, друге - Олександр Сердюк, а третє - Артем Мелехов. Серед жінок у цьому ж виді програми також перемогли харків'янки: перше місце посіла Ірина Третьякова, друге - Катерина Дубровіна, а третє - Дарина Павличенко.

У категорії «кадети» серед юнаків в особистому заліку «золото» виграв харків'янин Микита Дюняшев, «срібло» і «бронзу» харків'яни Сергій Кривко та Олександр Жук. Серед дівчат у цій же категорії кращими стали харків'янки Олександра Арістова (1-е місце), Вероніка Здоровенко (2-е місце) та Ірина Ярмак (3-е місце).

У категорії блочного лука серед чоловіків в особистому заліку кращим став харків'янин Вадим Головко, другим - харків'янин Віктор Галазюк. У жінок у цій категорії весь п'єдестал пошани посіли харків'янки: перше місце - Діана Мурашко, друге місце - Олена Гріншпун, а третє - Ангеліна Кононенко.

У командній першості серед чоловіків у класичному луці перемогла харківська команда «СДЮСШОР 1», срібним призером стала харківська команда «СДЮСШОР - юніори», а бронзовим - команда «ШВСМ». Серед жінок перемогла команда «ШВСМ», друге місце у команди «Харківська - 1», третє - у команди «Харківська - 2».

Серед кадетів у командній першості у класичному луці перше місце посіла команда «СДЮСШОР-1», друге - «ХДВУФК№1», третє місце - «СДЮСШОР-2». У дівчат в цій категорії також виграли харків'янки: першість здобула команда «Харківська-1», друге місце посіла команда «ХДВУФК №1», а третє - команда «СДЮСШОР 1».

У командній першості у категорії блочного луку перше місце виборола команда «Київ-1», друге - «Харків-2», а третє - «Харків - 1».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини