Харків'яни вшанували пам'ять жертв війни
22 червня 2021 12:34 Суспільство
Харків'яни вшанували пам'ять жертв війни Захід з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні відбувся сьогодні, 22 червня, на Меморіалі Слави в Лісопарку.

Харків'яни, в тому числі представники ветеранських організацій, діти війни, а також представники міських та обласних органів влади поклали квіти до пам'ятного знаку та вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни хвилиною мовчання.

Як повідомив директор Департаменту по роботі з громадськими об'єднаннями Микита Стерін, рівно 80 років тому історія нашої країни змінилася - мільйони українців пішли на війну і віддали свої життя в боротьбі з нацизмом. Молоде покоління повинно пам'ятати їхній подвиг і підтримувати ветеранів. З цією метою в Харкові працює комплексна програма із взаємодії з громадськими об'єднаннями, в рамках якої ветерани отримують необхідну допомогу від міської ради.

«Ми активно працюємо з ветеранськими організаціями. Міська рада приділяє увагу актуальним проблемам ветеранів - соціальним, побутовим. Ми працюємо над тим, щоб в нашому місті їм жилося комфортно», - зазначив Микита Стерін.

Нагадаємо, 22 червня 1941 року війська нацистської Німеччини перейшли кордон Радянського Союзу. Рано вранці німецька артилерія і авіація почали війну, яка забрала життя близько 8-10 млн українців. За кілька годин під бомбардування потрапили численні міста в західних областях СРСР, а також Київ, Одеса та інші населені пункти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини