Харків'яни вивчать роботу американської служби порятунку «911»
06 березня 2018 15:26 Міжнародне співробітництво
Харків'яни вивчать роботу американської служби порятунку «911» Делегація міста Харкова на чолі з першим заступником міського голови Ігорем Тереховим з 12 по 16 березня відвідає США на запрошення Мера Нью-Йорка в 1994-2001 роках Рудольфа Джуліані.

Разом з експертами з безпеки компанії «Guliani Security & Safety» (США) міська влада Харкова розробляє механізм створення системи безпечного міста та єдиної служби оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Спеціалісти GSS неодноразово приїжджали до Харкова, знайомилися з роботою поліції, рятувальників та служби швидкої допомоги Харкова.

Як повідомив Ігор Терехов, візит до США є першим кроком реалізації проекту зі створення «Міського ситуаційного центру» у Харкові, основна мета якого - підвищити рівень суспільної безпеки. Роботу зі створення центру веде Харківська міська рада спільно з Національною поліцією, Державною службою з надзвичайних ситуацій та іншими міськими службами у відповідності з отриманими рекомендаціями щодо підвищення безпеки під час візиту Рудольфа Джуліані до Харкова у листопаді 2017 року.

У США представники Харкова відвідають Центри з надзвичайних ситуацій штатів Нью-Йорк, Нью-Джерсі з метою вивчення їх роботи як єдиних служб «911», які забезпечують прогнозування, моніторинг, попередження та ліквідацію можливих загроз, а також прийом і розподіл викликів у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Також заплановані зустрічі з представниками Департаменту поліції та Департаменту надзвичайних ситуацій міста Нью-Йорка для вивчення взаємодії всіх служб при виникненні НС.

«Шлях, який ми починаємо, приведе до створення ситуаційного центру у нас у Харкові. Ми подивимося, як це зроблено і працює в Америці, яка там створена система безпеки, що нам потрібно зробити на шляху організації безпечного міста, і потім приступимо до створення ситуаційного центру, служби, аналогічної «911». Ми хочемо, щоб для городян працювала доступна телефонна лінія, щоб вони могли дзвонити за одним номером телефону, а ми, разом зі службою з надзвичайних ситуацій, поліцією, швидкою допомогою, могли оперативно реагувати на будь-які виклики харків'ян», - зазначив перший віце -мер.

Нагадаємо, що у рамках програми «Безпечне місто» по периметру пл. Конституції встановили 20 камер відеоспостереження. Раніше подібну систему встановили на пл. Свободи. Крім того, у Харкові підвищують рівень освітленості міста, який на сьогодні становить уже близько 99%.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини