Харків`яни стали призерами міжнародного турніру зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини»
18 серпня 2014 11:12
Харків`яни стали призерами міжнародного турніру зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини» Призові місця отримали харківські спортсмени на міжнародному турнірі зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини», який пройшов на спортивній базі дитячо-юнацької спортивної школи зі стрільби з лука «Комунар». Турнір проходив з 13 по 17 серпня. В ньому взяли участь лучники з різних міст України, в тому числі з Києва, Львова, Черкас, Сум та Харкова.

В командному заліку серед чоловіків у категорії класичного лука переможцем стала команда «Харків-ШВСМ» у складі Віктора Рубана, Олександра Сердюка та Дмитра Ловчікова, також харків'яни - команда «Харків-СДЮСШОР» у складі Антона Ладікова, Артема Мелехова та Миколи Євдокимова - завоювали бронзову медаль. 

Серед жіночих команд в класичному луці перемогу здобула команда «Харків-СДЮСШОР» у складі Катерини Мазорчук, Марини Кириченко і Римми Гарамовой, срібна медаль у команди «Харків-ШВСМ» (Вікторія Коваль, Дар'я Павличенко та Катерина Ксенофонтова). 

У змішаних командах в категорії класичного лука харків'яни Дар'я Павличенко та Дмитро Ловчіков завоювали срібні медалі, призові місця харківські лучники отримали і в категорії блочного лука: друге місце у Віктора Галазюка та Олени Борисюк, третє місце - у Юрія і Тетяни Дорошенків. 

В особистому заліку серед жінок в категорії класичний лук перемогу здобула харків'янка Вікторія Коваль, «срібло» також у представниці Харкова Тетяни Бережної. Серед чоловіків харківський спортсмен Олександр Сердюк опинився на другій сходинці. 

В категорії блочного лука серед жінок перемогу також здобула харків'янка Олена Борисюк, Тетяна Дорошенко - «бронзу». Серед чоловіків у цьому виді програми Харків отримав друге і третє місця, які завоювали Юрій Дорошенко і Валерій Марценюк.  

В категорії класичного лука серед кадетів всі призові місця здобули харківські команди. Також добре виступили харківські кадети і в особистому заліку: в ​​категорії класичного лука Леонід Дикань і Марк Головко завоювали срібну і бронзову медалі.
Друкувати
Останні новини