Харків'яни стали переможцями на всеукраїнському турнірі з муай-спорту
27 січня 2016 10:16 Спорт
Харків'яни стали переможцями на всеукраїнському турнірі з муай-спорту 4-й Всеукраїнський турнір пам'яті Ігоря Головкіна пройшов з 22 по 24 січня на базі спортклубу «Сафарі» і в залі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Змагання проходили за підтримки і під патронатом Департаменту з питань сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Організаторами змагань виступили Всеукраїнська федерація тайських бойових мистецтв, Харківська обласна федерація аматорського К-1 і Харківський національний університет внутрішніх справ.

Відкривали турнір заступник Харківського міського голови Олександр Попов і ректор ХНУВС Валерій Сокуренко. Як зазначив Олександр Попов, з кожним роком ці змагання стають все більш представницькими і престижними.

Так, на турнір до Харкова приїхали спортсмени з Києва, Білої Церкви, Луцька, Полтави, Стрия, Миргорода, Кременчука, Рівного, Запоріжжя, Сватово, Мелітополя, Кривого Рогу, Павлограда, Лозової. Найчисленнішим було представництво Харкова: в змаганнях брали участь бійці 7-ми харківських клубів.

Особливістю цьогорічного турніру стало те, що одночасно проходили бої за двома видами єдиноборств: муай-спорту і К-1, де було розіграно 255 медалей.

Тільки з муай-тай за два дні було проведено 74 поєдинки. Кращою дитячою командою в розділі муай-спорт стали спортсмени із Запоріжжя. Серед кадетів першість за командою з Павлограда. Серед юніорів перше місце між собою розділили команди із Запоріжжя та Павлограда.

У боях серед дорослих поза конкуренцією були харків'яни: з 9 фінальних поєдинків у 6-ти перемогу здобули харківські спортсмени. П'ять перемог внесли в загальний залік спортсмени СК «Сафарі». Зокрема, харків'янка Оксана Пашкова (тренер СК «Сафарі» Олег Боровицький) провела три непростих бої і завоювала золоті медалі в розділах муай-спорт і К-1.

Друкувати
Останні новини