Харків'яни поклали квіти на Меморіалі Слави
09 травня 2017 12:23 Місто
Харків'яни поклали квіти на Меморіалі Слави На честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Лісопарку відбулися жалобні заходи і поминальний молебень.

9 травня на Меморіальному комплексі Слави відбулися покладання квітів і молебень за загиблими у Другій світовій війні. До братніх поховань та пам'ятника Батьківщині-матері прийшли ветерани, представники духовенства різних церков, депутати, керівники міста, військові, правоохоронці, представники політичних партій, студенти, школярі.

«День Перемоги в Харкові - день спільної пам'яті про загиблих, про героїчних захисників і невинні жертви війни. Роки не змінюють нашої подяки ветеранам, ми намагаємося підтримувати і допомагати людям, які пережили війну. Їх доля - справжній урок історії, який не можна забувати. Зі святом великої Перемоги і вічна пам'ять тим, кого немає вже з нами», - сказав після покладання квітів журналістам Харківський міський голова Геннадій Кернес.

У каплиці на честь ікони Божої Матері «Стягнення загиблих», побудованої торік біля братських поховань, митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій провів поминальну службу за жертвами війни. У ній взяли участь священики й інших християнських конфесій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини