Харків'яни поклали квіти до могил воїнів-визволителів
07 травня 2021 13:15 Місто
Харків'яни поклали квіти до могил воїнів-визволителів Пам'ятна церемонія напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулася сьогодні, 7 травня, на Алеї Героїв, на міському кладовищі №2.

У ній взяли участь ветерани Другої світової війни, секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, заступники міського голови, представники Адміністрації Київського району, депутатського корпусу, харків'яни.

Присутні поклали квіти до пам'ятника воїнам, могилам солдатів і вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання.

Секретар міської ради повідомив, що серію заходів, присвячених 9 Травня, почали на міському кладовищі №2, щоб віддати данину поваги людям, які звільнили Харків від нацизму.

«Для нас дуже символічно почати заходи саме тут, де поховані люди, які врятували Харків, віддали життя за те, щоб звільнити наше місто, а ми могли будувати мирне життя.

Після покладання квітів ми підійшли до могили Геннадія Адольфовича Кернеса - людини, яка зробила для Харкова так багато, як ніхто інший, він вчив шанувати традиції та героїв», - зазначив після церемонії покладання Ігор Терехов.

Нагадаємо, що на міському кладовищі №2 розташований один з військових меморіалів, де знаходяться братська і індивідуальні могили воїнів Другої світової війни та жертв нацизму. Тут, зокрема, розташовані могили Героїв Радянського Союзу, які загинули в боях за визволення Харкова в 1943 році - Івана Танкопія, Енвера Ахсарова, Костянтина Курячого, Анатолія Добродецького та інших героїв.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини