Харків'яни надіслали тваринам притулку понад тисячу валентинок
15 лютого 2021 10:54 Суспільство
Харків'яни надіслали тваринам притулку понад тисячу валентинок Більше 1 000 валентинок і листів надіслали харків'яни тваринам з Харківського міського притулку для бездомних тварин.

Як повідомили в КП «Центр поводження з тваринами», соціальна акція «Валентинка для тваринки» отримала велику підтримку і відгук у харків'ян. Майже три дні працівники центру поводження з тваринами і волонтери розбирали святкову пошту і читали листи від людей.

«Валентинки з побажаннями для кішок і собак надсилали з усього міста і Харківської області. Тимчасові мешканці міського притулку отримали привітання та листи від школярів з 22 шкіл міста та області. А вчителька зі школи Валківського району вирішила подарувати не валентинку, а своє серце і забрала додому собачку з притулку під час екскурсії для школярів», - розповіли в центрі.

Також на підприємстві відзначили, що в стороні не залишилися і дорослі харків'яни, в листах яких були слова любові до тварин та побажання знайти будинок кожному жителю міського притулку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини