Харків'яни можуть відвідати виставку фантастичного живопису
12 квітня 2019 10:57 Культура
Харків'яни можуть відвідати виставку фантастичного живопису Персональна виставка живопису «Вимір» художника Дмитра Павленка відкрилася в галереї «Мистецтво Слобожанщини».

Як повідомили в галереї, це перша виставка художника, хоч творчістю він займається довгий час, незважаючи на те, що мистецької освіти не має. Для робіт автора характерна монументальність, використання локальних кольорів, контрастність, своєрідна побудова композицій. У творчості Дмитра об'єдналися різнорідні стилі і елементи, світ справжній і світ фантастичний, світ природи і світ технологій.

«Ми можемо побачити, як у спокійний реалістичний пейзаж включені яскраві, динамічні персонажі і об'єкти у вигляді людей, тварин, роботів, сучасної або футуристичної техніки. Часто в роботах художника присутня тема космосу, який таїть в собі безліч таємниць і загадок і символізує постійний шлях, пошук і оновлення», - зазначили в галереї.

Виставка працюватиме до 26 квітня. Творча зустріч з автором відбудеться 24 квітня, початок - о 17:00.

Довідка. Дмитро Павленко народився 13 лютого 1983 року в Харкові. Проживав в місті Південний-2. Захоплювався музикою, брейк-дансем і графіті. У 2005 році почав займатися творчістю на ватмані і полотні. Кілька років навчався живопису у місцевого художника Анатолія Веремеєнка. З 2012 року повністю присвятив себе творчості.

Друкувати
Останні новини