Харків'яни - одні з найактивніших користувачів таксофонів
17 червня 2014 11:06
Харків'яни - одні з найактивніших користувачів таксофонів Жителі Харкова нарівні з жителями Києва і Львова найбільше говорили по таксофонах в ході соціальної акції.
Як повідомили в прес-службі ПАТ «Укртелеком», компанія підвела перші підсумки соціальної ініціативи з надання безкоштовних дзвінків з таксофонів на місцеві фіксовані номери. Така можливість надається абонентам з 1 травня і поширюється майже на 8 тис. таксофонів по всій території України.

У компанії відзначили, що харків'яни разом з киянами та львів'янами найбільше говорили по таксофонах з початку акції. Так, за підсумками травня обсяг спілкування з таксофонів на місцеві номери в країні склав більше 780 тис. хвилин. Лідерами за обсягом таксофонного спілкування стали Київ, Харків і Львів. Зокрема, у Києві та Харкові абоненти розмовляли по 200 тис. хвилин у кожному з міст. За кількістю здійснених дзвінків з таксофонів першість зайняли Київ, Дніпропетровськ і Запоріжжя. У Києві дзвонили близько 150 тис. разів, а у Дніпропетровську та Запоріжжі - близько 40 тис. разів.

Як відзначили в компанії, для здійснення дзвінка з будь-якого таксофона «Укртелекому» на місцеві фіксовані номери не потрібно таксофонна картка. Також плата не стягується при дзвінках з таксофона на інший таксофон в межах міста або району. Дана тарифікація в рамках маркетингового дослідження триватиме до 30 листопада 2014 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини