Харків'ян запрошують взяти участь у Конгресі транскордонного співробітництва
17 вересня 2020 16:03 Міжнародне співробітництво
Харків'ян запрошують взяти участь у Конгресі транскордонного співробітництва Конгрес транскордонного співробітництва «Люблін-2020» відбудеться онлайн 6-9 жовтня.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, цьогоріч захід, раніше відомий як Конгрес ініціатив Східної Європи, буде присвячений темі «Самоврядування завтрашнього дня. Між відкритістю і відповідальністю» і відбудеться у віртуальному просторі із синхронним перекладом на три мови (польська, англійська, російська).

В рамках конгресу будуть проведені експертні панелі, дискусії та семінари, присвячені різним тематичним блокам:

- підприємництво та міжсекторне партнерство для економічного розвитку;
- можливості стартапів та креативного бізнесу в Європі;
- соціальна політика, освіта і проєкти громадянського суспільства;
- нові культурні формати і соціальна самоорганізація в умовах пандемії та ін.

Під час вступної дискусії за участю мерів міст з різних регіонів Європи буде розглянуто пріоритети міського самоврядування в новій (пост)пандемічній реальності. Крім того, відбудеться зустріч депутатів міських рад європейських міст, присвячена проблемам та ініціативам місцевих громад під час пандемії.

Всі заходи в рамках конгресу будуть доступні після реєстрації. Для цього слід звернутися до Департаменту міжнародного співробітництва за тел. 760 74 49.

З повною програмою заходу можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини