Харків'ян запрошують на виставку живопису
12 червня 2020 14:19 Культура
Харків'ян запрошують на виставку живопису Персональна виставка харківської художниці Ганни Кохан «Вперед до мрії» відкривається в галереї «Мистецтво Слобожанщини».

На виставці представлені живописні (олія) роботи автора в жанрах пейзаж, морський пейзаж, міський пейзаж, портрет, анімалістичний жанр і ліричні натюрморти.

Як зазначили в галереї, основний мотив у творчості художниці - це пошук прекрасного в простому. «Знайти прекрасне можна в тому, що завжди поруч з нами - в світі зовнішньому, у всіх його проявах, формах і сенсах, і в не менш багатогранному внутрішньому світі, наповненому ідеями, образами, почуттями і мріями... Картини автора дарують відчуття безмежної радості і світлу енергію, яка залишиться з вами надовго», - зазначили організатори.

Експозицію живопису можна подивитися з 13 по 27 червня у малій залі галереї.

Довідка. Ганна Кохан закінчила Харківське училище культури, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, Харківський національний педагогіческ4ій університет ім. Г.С. Сковороди, художньо-графічний факультет і факультет психології та соціології. Бере участь у різних творчих конкурсах і заходах. Роботи художниці були представлені на виставках у Харкові і за кордоном, знаходяться у приватних колекціях. Живе і працює за фахом у Харкові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини