Харків'ян запрошують на презентацію нових книг-фотоальбомів
27 лютого 2019 14:56 Культура
Харків'ян запрошують на презентацію нових книг-фотоальбомів Презентація нової книги «Харків - столиця конструктивізму» та книги «Харків. 1941-1943» відбудеться 28 лютого в галереї «Бузок».

Як розповіли автори книги Габріел Михайлов і Володимир Бисов, перша книга - абсолютно новий фотоальбом зі знімками міста, на яких зображено будівлі в архітектурному стилі конструктивізму, що зародився в 30-х роках і є характерною рисою Харкова тієї епохи.

«Харків. 1941-1943» - це перевидання попереднього фотоальбому. Майже половина книги - це нові фотографії з європейських і українських архівів.

Також у цей день творча група презентує книги про Одесу. Це фотоальбом «Привіт з Одеси», заснований на листівках і історичних фотографіях, та «Одеса. 1941-1944. Невідомі сторінки» - знімки міста часів Другої світової війни. Фотоальбоми - це результат спільної праці харківських та одеських авторів.

За словами Габріела Михайлова, ці книги, як і попередня серія, не продаватимуться. Їх даруватимуть почесним гостям Харкова. Також їх можна буде знайти у бібліотеках міста.

Початок презентації - о 14:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини