Харків'ян запрошують на інтеграційний фестиваль «ВзаємоДія»
13 вересня 2018 17:34 Культура
Харків'ян запрошують на інтеграційний фестиваль «ВзаємоДія» Інтеграційний фестиваль «ВзаємоДія»: Осіння сесія» пройде 16 вересня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Мета фестивалю - показати, що в Харкові є багато талановитих людей, які всупереч інвалідності живуть цікавим і активним життям, домагаючись успіхів у творчості, професії і спорті. «Фестиваль - це чудова нагода для знайомства і спілкування, це особлива атмосфера, занурившись в яку, починаєш дивитися на світ іншими очима», - зазначили організатори.

Відкриється фестиваль о 10:00 інклюзивними змаганнями з волейболу, петанку, нардів. В цей же час в Майстерні інклюзії студенти, волонтери та всі охочі зможуть познайомитися з мовою жестів і взяти участь у змаганнях на інвалідних візках.

З 11:00 до 15:00 на центральній алеї парку проходитиме фотовиставка «Епізоди», присвячена миттєвостям життя людей з інвалідністю. Автори робіт через емоції, почуття, настрій своїх героїв постаралися показати, що поруч з нами живуть люди, які, незважаючи на обмежені можливості, прагнуть досягти успіху, будують кар'єру і живуть активним життям.

Об 11:30 на дитячому майданчику для маленьких гостей фестивалю почне працювати інклюзивна ігрова, в якій вони зможуть навчитися робити красиві картинки за допомогою техніки граттажа і поспілкуватися з собаками за методикою каністерапії, а також весело вивчити правила дорожнього руху.

Також в рамках фестивалю всі бажаючі зможуть отримати консультації з працевлаштування та взяти участь у дискусійному клубі «Гендер: рівність можливостей».

Завершиться фестиваль концертом. О 15:30 на головній сцені парку Горького талановиті артисти представлять для гостей парку цікаву програму: пісні, танці, сценки, жестові пісні та багато іншого.

З повною програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

Організатор заходу - Громадська організація інвалідів «Креавіта».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини