Харків'ян запрошують на фотовиставку, присвячену творчості Зінаїди Серебрякової в Марокко
13 лютого 2019 10:43 Культура
Харків'ян запрошують на фотовиставку, присвячену творчості Зінаїди Серебрякової в Марокко Виставка фотографій Володимира Оглобліна та Олени Долженко «500 відтінків Марокко. Шляхами Зінаїди Серебрякової» проходить в інформаційно-виставковому центрі «Бузок».

В рамках експозиції відображений марокканський період творчості Зінаїди Серебрякової. У 1928-29 та 1932-33 роках художниця їздила в творче відрядження в Марокко, де написала понад 300 міських пейзажів і етюдів Марракеша, Фесе і Касабланки, а також портретів місцевих жителів.

В 2018 році Володимир Оглоблін і Олена Долженко здійснили фотоекспедицію в Марокко і відвідали ті місця, де практично 100 років тому побувала Зінаїда Серебрякова. Представлена в галереї експозиція налічує понад 60 фоторобіт, які були зняті в містах, де творила відома художниця, а також в Рабаті, Шефшауені, Азру, Волюбілісі, Варзазаті, Ес-Сувейрі.

Виставку можна відвідати до 21 лютого.

Також в центрі «Бузок» проходить виставка «Люблю» молодої художниці Дар'ї Денисової. Свої твори вона присвятила Дню всіх закоханих. Експозиція працюватиме до 24 лютого.

Довідка. Зінаїда Євгенівна Серебрякова (народилася 12 грудня 1884 року в селі Нескучне Харківської губернії - нині Харківська область, померла 19 вересня 1967 року в Парижі) - художниця зі світовим ім'ям, учасниця об'єднання «Світ мистецтва», одна з перших жінок, яка увійшла в історію живопису. Представниця течій образотворчого мистецтва - орієнталізм і імпресіонізм.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини