«Харківводоканал» завершує підготовку внутрішньобудинкових мереж до опалювального сезону
27 вересня 2021 17:34 ЖКГ
«Харківводоканал» завершує підготовку внутрішньобудинкових мереж до опалювального сезону Бригади КП «Харківводоканал» в рамках підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр. завершують комплексну заміну внутрішньобудинкових комунікацій у Слобідському районі.

Про це сьогодні, 27 вересня, повідомив начальник дільниці Слобідського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Михайло Семененко.

За його словами, всі планові ремонтні роботи на внутрішньобудинкових системах до початку опалювального сезону будуть завершені. Зокрема, вже капітально відремонтовано внутрішньобудинкові системи водопостачання в будинках на вул. Зерновій, 53-в, б-рі Ж​асміновому, 314 та пр. Героїв Сталінграда, 140 і 146. Там замінили понад 100 м технічно зношених металевих труб на сучасні, пластикові. Також повністю відновили мережі водовідведення в будинку по пр. Петра Григоренка, 37, а зараз завершуються ревізійні та ремонтні роботи на комунікаціях холодного водопостачання по пр. Гагаріна, 45-а і 47.

Михайло Семененко зазначив, що при відновленні внутрішньобудинкових систем завжди встановлюється і нова запірна арматура, що дозволяє при виникненні аварійної ситуації в одній з квартир відключати від послуги на час ремонту мінімальну кількість абонентів.

Начальник дільниці Слобідського району підкреслив, що ремонтні бригади забезпечені всім необхідним. Крім планових капітальних і поточних ремонтів працівники дільниці оперативно реагують і на всі аварійні виклики. За його словами, ремонт внутрішньобудинкових систем проводиться круглий рік, щоб підтримувати мережі в хорошому стані і мінімізувати аварійні ситуації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини