«Харківводоканал» замінив 2 кілометри водопровідних мереж у Київському районі
16 серпня 2018 11:04 ЖКГ
«Харківводоканал» замінив 2 кілометри водопровідних мереж у Київському районі Бригади КП «Харківводоканал» з початку 2018 року замінили близько 2 км зовнішніх мереж водопостачання в Київському районі.

Про це повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Київського району КП «Харківводоканал» Віталій Чупандін.

Він зазначив, що ремонтні роботи тривають, зокрема, зараз проводиться заміна ділянки водоводу по вул. Астрономічній в районі будинку №19.

«Бригади підприємства приступили до заміни ділянки технічно зношеного водоводу діаметром 100 мм і довжиною понад 200 метрів. Роботи проводяться методом санації із застосуванням нових поліетиленових труб», - повідомив Віталій Чупандін.

За його словами, після закінчення ремонту на даній ділянці комунальники заасфальтують проїжджу частину по вул. Астрономічній.

Віталій Чупандін також повідомив, що всі роботи з підготовки водопровідних мереж міста до опалювального періоду йдуть за графіком. Крім перекладки труб холодного водопостачання комунальники також проводять заміну вводів у будинки, перевіряють внутрішньобудинкові мережі та підвальні приміщення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини