«Харківводоканал» відновлює свої комунікації у Новобаварському районі
21 лютого 2022 16:48 ЖКГ
«Харківводоканал» відновлює свої комунікації у Новобаварському районі Бригади КП «Харківводоканал» виконують комплексний ремонт мереж водопостачання та водовідведення у Новобаварському районі.

Як повідомив начальник дільниці Новобаварського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Віктор Воронцов, завдяки теплій погоді, що встановилася, бригади ремонтують комунікації, розташовані як у підвальних приміщеннях, так і на вулиці. Зокрема, нещодавно фахівці виконали заміну технічно зношеної ділянки каналізації по вул. Полтавський Шлях, 119.

«Там часто виникали засмічення та пориви, а отже - надходили звернення мешканців до нашої аварійної служби. Проте система водовідведення проходила під сходовим прольотом, і без його розбирання відремонтувати мережу було неможливо. Через це довелося чекати на теплу погоду. Заміну провели разом із бригадою районної експлуатаційної дільниці Комплексу воовідведення», - повідомив Віктор Воронцов.

Він наголосив, що відновлювальні роботи проводяться на всіх внутрішньобудинкових мережах підприємства. Так, нещодавно було виконано поточні ремонти на мережах зливової каналізації по вул. Юдіна, 2-а, пров. Титаренківському, 1, вул. Кібальчича, 21, вул. Власенка, 9, вул. Академіка Богомольця, 9-а-б, 13 та 27. Крім того, було відремонтовано комунікації холодного водопостачання на вул. Власенка, 6 та вул. Селянській, 18, де замінили 85 м та 65 м трубопроводу відповідно.

Також начальник дільниці зазначив, що почастішали випадки аварійних ситуацій на системах водовідведення, і щодня доводиться займатися прочищенням мереж каналізації. Він звернув увагу харків'ян на цю проблему та попросив більш відповідально ставитися до каналізаційних відводів та не засмічувати їх твердими побутовими відходами чи будівельними матеріалами.

У свою чергу начальник Новобаварської районної експлуатаційної дільниці Дмитро Мурза повідомив, що з початку року в районі прочистили близько 10 км зовнішніх мереж водовідведення, а також відремонтували 14 колодязів із заміною люків та плит перекриття. Зокрема, наразі ремонтні роботи на мережах водовідведення діаметром 400 мм виконуються на Новобаварському проспекті, 107. Там уже замінили 55 м трубопроводу. «Для оперативного виконання завдання перекладку ведемо щодня, навіть у вихідні. Щодня на об'єкті задіяно 7-8 одиниць техніки та дві аварійні бригади», - зазначив Дмитро Мурза.

Нагадаємо, що раніше на підприємстві звернулися до городян з проханням використовувати мережі водовідведення за призначенням та не засмічувати їх твердими побутовими відходами, а також розповіли про прості правила їх використання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини