«Харківводоканал» усуває пошкодження на Салтівському житловому масиві
01 грудня 2021 10:02 ЖКГ
«Харківводоканал» усуває пошкодження на Салтівському житловому масиві Аварійні бригади КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на водоводі на Салтівському житловому масиві.

Як повідомив сьогодні, 1 грудня, заступник генерального директора – директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков, робітники ліквідують пошкодження на магістральному трубопроводі діаметром 1200 мм. Наразі вони діагностують характер ушкодження та визначають обсяг робіт.

«Аварійні бригади зреагували оперативно. Одразу після отримання заявки виїхали на місце та обстежили протікання», - зазначив Владлен Волков.

Він повідомив, що у зв'язку з ремонтними роботами холодної води тимчасово не буде у частині Салтівського житлового масиву, обмеженого вулицями: Краснодарською, Сонячною, Тимурівців, Гарібальді, Бучми, Гвардійців Широнінців (парний бік), а також Салтівським шосе та пр. Тракторобудівників.

За словами заступника генерального директора, водопостачання буде відновлено сьогодні, 1 грудня, до 24:00. До цього часу воду підвозитимуть автоцистернами підприємства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини