«Харківводоканал» щоденно відновлює подачу води жителям міста
21 квітня 2022 14:24 ЖКГ
«Харківводоканал» щоденно відновлює подачу води жителям міста Бригади КП «Харківводоканал» сьогодні, 21 квітня, ремонтують та відновлюють пошкоджені ділянки трубопроводів у Київському, Новобаварському, Шевченківському, Московському та Слобідському районах.

Як повідомили на підприємстві, ремонтні бригади щодня роблять все можливе, щоб повністю відновити централізоване водопостачання у місті, проте, сьогодні все ще залишається багато пошкоджень на трубопроводах та внутрішньобудинкових системах. Крім того, внаслідок безперервного обстрілу кількість поривів постійно збільшується.

«Особливо це стосується районів, які продовжують зазнавати артилерійських та бомбових ударів. Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася у системі водопостачання та водовідведення Харкова, та мати необхідний запас води», - звернулися на підприємстві до харків'ян.

Зазначимо, що за минулу добу бригади КП усунули п'ять пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання та впорядкували п'ять оглядових колодязів.

Про витік води можно повідомляти за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини