«Харківводоканал» ремонтує внутрішньобудинкові мережі у Московському районі
13 вересня 2021 15:00 ЖКГ
«Харківводоканал» ремонтує внутрішньобудинкові мережі у Московському районі Бригади комунального підприємства «Харківводоканал» проводять комплексну заміну внутрішньобудинкових комунікацій у Московському районі.

Як повідомив сьогодні, 13 вересня, начальник дільниці Московського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Андрій Євдошенко, роботи виконуються в рамках підготовки об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період.

За його словами, бригади вже замінили 690 м комунікацій холодного водопостачання, 190 м мереж водовідведення та 325 м зливової каналізації. Вони також усунули аварійні ситуації у 12 будинках, де відновили 568 м систем холодного водопостачання, 190 м мереж водовідведення і переклали 635 м зношеної зливової каналізації в 15 будинках.

Андрій Евдошенко зазначив, що, наприклад, у серпні робочі замінили системи холодного водопостачання зі встановленням запірної арматури в будинку на пр. Тракторобудівників, 105, провели капітальний ремонт із заміною 60 м і повною розводкою мереж на об'єкті по вул. Героїв Праці, 37-д. Також відновили комунікації водопостачання у двох будинках по вул. Валентинівській, 38-а та 52.

«До початку опалювального сезону всі планові ремонтні роботи на внутрішньобудинкових системах закінчимо. Також до початку осінньої дощової погоди плануємо завершити ревізію зливової каналізації. Але зазначу, що ремонтні роботи на внутрішньобудинкових системах ми проводимо цілий рік, щоб підтримувати внутрішньобудинкові мережі в належному стані та мінімізувати аварійні ситуації. Бригади забезпечені всім необхідним», - підкреслив начальник дільниці Московського району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини