«Харківводоканал» проводить ремонтні роботи на водостічних системах
16 червня 2021 17:03 ЖКГ
«Харківводоканал» проводить ремонтні роботи на водостічних системах Бригада КП «Харківводоканал» завершила капітальний ремонт внутрішньобудинкової зливової каналізації в житловому будинку по вулиці Бучми, 30-г у Московському районі.

Як повідомив начальник управління з обслуговування внутрішньобудинкових мереж КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, зливова каналізація в цьому будинку була пошкоджена під час рясного дощу: труба забилася залишками будівельних матеріалів, і сталося підтоплення квартир.

«Оперативно відреагували і усунули аварійну ситуацію на внутрішньобудинковій зливовій каналізації. Після ретельно обстежили систему і прийняли рішення замінити ділянку труби довжиною 13 метрів. Погодили наші дії з мешканцями будинку і провели капітальний ремонт зливової каналізації», - повідомив Валерій Харлан.

За його словами, протікання зливової каналізації часто відбувається з вини самих жителів, які кидають у водостоки різні предмети, а також побутове або будівельне сміття. Проте всі звернення від харків'ян виконуються в стислі терміни. Також бригадами підприємства проводиться прочищення систем, встановлюються нові сітки на даху.

Також Валерій Харлан повідомив, що цього року заплановано капітально відремонтувати внутрішньобудинкові зливові каналізації в 40 житлових будинках, в 17 з них роботи вже виконані.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини