«Харківводоканал» почав підготовку внутрішньобудинкових систем до зими
03 травня 2022 12:45 ЖКГ
«Харківводоканал» почав підготовку внутрішньобудинкових систем до зими Комунальне підприємство «Харківводоканал» готує внутрішньобудинкові системи до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Як повідомив сьогодні, 3 травня, начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, графік підготовчого періоду складено спільно з КП «Жилкомсервіс». Роботи планують завершити наприкінці серпня.

Він зазначив, що у графіку враховано і перенесено на пізніші терміни ремонтно-відновлювальні роботи в мікрорайонах, де тривають обстріли. Крім того, вже налічується близько 230 будинків, у яких потрібен капітальний ремонт та кошти для великих обсягів робіт на внутрішньобудинкових системах.

Також начальник управління повідомив, що щодня підприємством відпрацьовується близько 200 заявок харків'ян.

«Оперативно реагуємо на позаштатні ситуації. В умовах війни найчастіше доводиться вдаватися до неординарних рішень, адже аварії на внутрішньобудинкових системах, що виникають під час ворожих обстрілів, досить складні. Проте справляємося завдяки досвіду та знанням всього колективу. Кожен фахівець та працівник точно знає, як діяти. Також на нашому постійному контролі підвальні приміщення, які зараз служать сховищами для людей», - наголосив Валерій Харлан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини