«Харківводоканал» оперативно відновлює подачу води
23 травня 2022 18:17 ЖКГ
«Харківводоканал» оперативно відновлює подачу води Бригади КП «Харківводоканал» за тиждень усунули 27 аварійних ситуацій на водоводах та відновили 66 оглядових колодязів на трубопроводах холодної води.

Як повідомили на підприємстві, також ремонтники Комплексу «Харківводопостачання» капітально відремонтували 18 водорозбірних колонок та встановили 9 сучасних гідрантів. Учора, 22 травня, бригади аварійно-відновлювальних робіт ліквідували чотири пориви на водоводах і привели до ладу сім оглядових колодязів, а сьогодні, 23 травня, - взяли у роботу п'ять пошкоджених ділянок трубопроводів холодного водопостачання.

Крім того, лабораторія санітарно-епідеміологічного контролю щоденно досліджує якість водопровідної води, яка, за їхніми даними, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Нагадаємо, що для оперативної роботи бригад аварійно-відновлювальних робіт харків'ян просять докладніше повідомляти про витоки води, вказуючи місце самого витоку, точну адресу, а також номер телефону заявника для уточнення.

Інформацію приймають за тел.: 15-33.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини