«Харківводоканал» обстежує мережі в будинках, мешканці яких переуклали договори
01 квітня 2021 15:25 ЖКГ
«Харківводоканал» обстежує мережі в будинках, мешканці яких переуклали договори Мешканці 800 багатоквартирних будинків Харкова переуклали договори з КП «Харківводоканал» на надання послуг з обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж.

Як повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, в платіжних квитанціях таких абонентів з'явилися додаткові пункти. Крім водопостачання та водовідведення, в них вказані ще дві послуги: абонентське обслуговування та обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

Наприклад, у будинку по вул. Юрія Паращука, 11, мешканці якого переуклали договори з підприємством, була виконана низка робіт. Там двічі обстежили всі внутрішньобудинкові системи, замінили 6 м аварійної ділянки водовідведення, частину запірної арматури на стояках холодного водопостачання і виконали санобробку підвального приміщення. Зараз за цією адресою виконуються роботи із заміни 30 м лежака холодного водопостачання.

Валерій Харлан зазначив, що обслуговування внутрішньобудинкових мереж - це не додаткові послуги, раніше за ці види робіт мешканці платили КП «Жилкомсервіс» як складову частину квартплати.

«За ці гроші ми зобов'язані тричі на рік виконати технічне обслуговування і цілодобово, 24 години на добу, зобов'язані усунути будь-яку аварійну ситуацію, яка станеться у будинку», - повідомив начальник управління.

За його словами, нові квитанції від КП «Харківводоканал» на обслуговування внутрішньобудинкових систем вже отримують понад 130 тис. абонентів підприємства.

Нагадаємо, що з 1 травня 2019 року, відповідно до закону України «Про житлово-комунальні послуги», послуги з надання централізованого водопостачання та водовідведення надаються виключно на договірній основі. Для абонентів, які проживають в багатоповерхових будинках, передбачено два види договорів: з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем і без обслуговування.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини