«Харківводоканал» інформує про оплату послуг
07 грудня 2022 12:46 ЖКГ
«Харківводоканал» інформує про оплату послуг Харків'яни, які повертаються до міста, можуть звернутися до абонентного відділу свого району з питань оплати послуг водопостачання та водовідведення.
Як повідомив сьогодні, 7 грудня, заступник директора Департаменту збуту по роботі з абонентами - фізичними особами КП «Харківводоканал» Сергій Рязанцев, проконсультуватися можна телефоном або особисто. Час роботи - з 8:00 до 17:00, крім суботи та неділі. Обідня перерва - з 12:00 до 12:45.

«Пред'явити потрібно паспорт та код. Якщо житло вам не належить - візьміть довіреність. Якщо не встигли переоформити рахунок - документ на володіння приміщенням. При собі потрібно мати довідку ВПО або підтвердження про перетин кордону від прикордонної служби. Коли є якісь інші документи, бажано також надати їх. Після цього наші співробітники зроблять перерахунок за надані послуги, починаючи з числа, коли абонент повернувся на місце проживання», - зазначив Сергій Рязанцев.

За його словами, на підприємстві є бомбосховища, куди можна спуститися під час повітряної тривоги.

У «Харківводоканалі» нагадали, що раніше було ухвалене рішення щодо застосування з 24 лютого по 30 травня 2022 року пільг для споживачів, і всі нарахування за цей період не підлягають сплаті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини