Харківському військовому госпіталю передали велику партію медикаментів з Києва
11 березня 2015 12:56 Місто
Харківському військовому госпіталю передали велику партію медикаментів з Києва Фахівцям Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (Харків) передали велику партію медичних препаратів на суму майже 300 тис. грн.

Партія ліків надійшла в рамках благодійної допомоги від колективу фармацевтичної фірми «Дарниця» (Київ).

В гуманітарний вантаж увійшли препарати для надання першої медичної допомоги, а саме: антибіотики, протизапальні, знеболюючі, інфузійні розчини і ліки інших груп. Формування та відправлення цієї партії медпрепаратів для військових лікарів з Харкова пройшло під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко.

За словами командування військового госпіталю, цього року це перша велика партія ліків, яка надійшла від благодійників.

«До 95% всіх медпрепаратів, які надходять до нас централізовано або від громадян, ми негайно направляємо в зону проведення антитерористичної операції. Адже кожна з цих таблеток - додатковий шанс зберегти здоров'я, а, можливо, і життя наших військовослужбовців. Тому на наших складах благодійні вантажі не залежуються, а негайно направляються для медичного забезпечення учасників АТО», - зазначив начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Віктор Поліщук.

Зазначимо, що військовому госпіталю регулярно надають допомогу громадські та благодійні організації міста, харків'яни. Зокрема, минулого року військові лікарі отримали різної допомоги на загальну суму понад 1,6 млн грн. Гроші були спрямовані на придбання спеціального медичного обладнання, багатофункціональних ортопедичних ліжок, інвалідних колясок, перев'язувальних матеріалів тощо.

Довідка. За час військових дій на Донбасі в палати Військово-медичного клінічного центру Північного регіону із зони проведення АТО надійшли на лікування близько 7 тис. бійців різних силових відомств, з яких більше 4 тис. 600 військовослужбовців прибули з бойовими травмами, решта - з захворюваннями.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини