Харківський зоопарк дякує за допомогу тваринам
04 травня 2022 15:47 Світ природи
Харківський зоопарк дякує за допомогу тваринам На перераховані від благодійників кошти у Харківському зоопарку купили корм для тварин і медичні препарати для ветеринарних потреб.

Як повідомили у зоопарку, на перераховані кошти вдалось придбати корм для мавп, травоїдних тварин, жирафів, страусів та інших мешканців зоопарку. Тварини отримуватимуть різноманітні овочі та фрукти - банани, яблука, цитрусові, моркву, капусту, м'ясо, різноманітну рибу, зернові суміші тощо.

Крім того, для них закупили необхідні ветеринарні препарати - заспокійливі та седативні засоби, які найнеобхідніші в умовах щоденного стресу та небезпеки, антибактеріальні (антибіотики різних груп), протизапальні, антисептичні, протипаразитарні, дезінфіканти, засоби для екстреної ветеринарної допомоги, перев'язувальні, хірургічний шовний матеріал, шприци та медичний інвентар.

«Ваша підтримка - свідчення безкорисливого, доброзичливого і щирого серця. Добра людина – це щаслива людина, і добро обов'язково повертається до того, хто його віддає», - зазначили у зоопарку.

Там нагадали, що благодійний внесок можна здійснити у декілька способів:

- на сайті Харківського зоопарку (кнопка «Допомога Зоопарку»): https://zoo.kharkov.ua/;
- через сайт «City24»: https://cutt.ly/NDBuJeN; 
- через мобільний додаток «City24», який можна завантажити в «App store» (https://apple.co/3CFWPo) та «Google play» (https://cutt.ly/sDBoHlQ);
- у терміналах самообслуговування «City24»: http://map.city24.kiev.ua/.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини