Харківський хоспіс для дітей відвідали німецькі меценати
06 серпня 2018 17:30 Медицина
Харківський хоспіс для дітей відвідали німецькі меценати Делегація німецької організації «Фонд робітничої благодійності» 4 серпня відвідала Дитячий хоспіс у Харкові.

У заході взяли участь голова організації, віце-президент Союзу регіонів Баварії Фріц Кербер, його колеги, а також заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За словами віце-мера, хоспіс фінансується за рахунок міського бюджету, і всі послуги, які там надаються, - безкоштовні.

«Незважаючи на це, ми намагаємося залучати до життя медичного закладу наших зарубіжних партнерів, депутатів і бізнесменів, які хочуть і можуть надати йому допомогу. Специфіка хоспісу в тому, що витратні матеріали та засоби гігієни, зокрема, памперси, пелюшки, а також дитяче харчування завжди необхідні у великій кількості. І, щоб полегшити навантаження на сім'ю, ці речі ми намагаємося забезпечувати за рахунок спонсорів і партнерів», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Німецькі гості ознайомилися з тим, як надається паліативна допомога важкохворим дітям у Харкові, і потім висловили думку, що в установі все зроблено на європейському рівні.

«Я часто буваю у багатьох медичних і соціальних установах Харкова і можу відзначити, що в дитячому хоспісі все зроблено так, щоб люди, у яких горе в сім'ї, змогли трохи абстрагуватися від цієї проблеми. Ми дуже раді, що надали допомогу цим дітям і продовжуватимемо робити це надалі», - сказав Фріц Кербер.

«Цей лікувальний заклад справив на мене гарне враження. Те, що в Харкові вміють працювати на такому високому рівні, і нам додає мужності. Це місце надії для батьків і дітей. Я приїду сюди ще і продовжу допомагати», - зазначив меценат Ханнес Цапф.

Німецькі партнери передали хоспісу фінансову допомогу, а віце-мер повідомила, що в планах міської влади - розширити медичний заклад, щоб у ньому могли пройти абілітацію всі діти, які потребують паліативної допомоги. На сьогоднішній день таких у Харкові - більше 500.

Нагадаємо, Дитячий хоспіс був відкритий торік на базі Харківської міської лікарні №5. Сьогодні в хоспісі проходять тримісячну абілітацію 18 дітей з психоневрологічними та онкологічними захворюваннями.

Зазначимо, делегація німецької організації «Фонд робітничої благодійності» з 1 по 5 серпня перебувала з офіційним візитом у Харкові. Гості з Німеччини відвідали низку соціальних та лікувальних установ, громадських організацій, зокрема, Фріц Кербер передав матеріальну допомогу в розмірі 30 євро 150 харків'янам, які опинилися в складній життєвій ситуації і потребують допомоги у зв'язку з важкими хворобами (онкологічними, гепатитом С, фенілкетонурією) або інвалідністю. У планах міської влади і німецької сторони - продовжити реалізацію спільних соціальних проектів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини