Харківській гімназії №39 - 110 років
15 жовтня 2014 14:13
Харківській гімназії №39 - 110 років Харківська гімназія №39 відсвяткувала свій 110-річний ювілей.
Свято, присвячене цій даті, зібрало близько 150 випускників школи та 30 вчителів, які працювали в ній у різні роки. Також на святковий захід прийшли представники династій педагогів - Радченко, Шестакових, Грибкових, Пономаренко. 

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса учнів, педагогів, випускників гімназії з ювілеєм привітала голова Адміністрації Жовтневого району Тетяна Цибульник. 

«Гімназії №39 - 110 років. Для історії це лише мить, а для школи - це ціле життя. І сьогодні для багатьох поколінь випускників, ветеранів праці та нинішніх вчителів ювілей школи - це незабутня подія, яка подарувала прекрасні спогади про яскраві будні та творчу діяльність. Скільки б не минуло років, місце, де були прожиті неповторні роки дитинства і юності, стає для нас особливо дорогим і близьким», - зазначила Тетяна Цибульник. 

Для присутніх були відкриті нові сторінки історії школи. Виявляється, вона була заснована не в 1924 році, як вважалося раніше, а, згідно з даними архіву, в 1904 році. Перша будівля школи розташовувалася біля залізничної станції Нова Баварія і була зруйнована в роки Великої Вітчизняної війни. Нинішня будівля була побудована по вул. Тімірязєва, 45, і 1 вересня 1955 року у школи №39 почалося нове життя.  

Довідка. Харківська гімназія №39 - сучасний заклад освіти, діяльність якого побудована за програмою гімназії з гуманітарним профілем навчання (українська філологія) в форматі школи повного дня. Гімназія є майстернею інституту післядипломної освіти Національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. Учні 7-10 класів навчаються в групах довузівської підготовки на базі Харківського національного університету радіоелектроніки. В гімназії працює спортивний зал, комп'ютерний клас з виходом в радіо-інтернет, сучасна бібліотека, євроклуб. У гімназію школа №39 була реорганізована в 2006 році.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини