Харківським ЖБК, ЖК та ОСББ виділяють кошти на благоустрій прибудинкових територій
30 вересня 2021 15:20 ЖКГ
Харківським ЖБК, ЖК та ОСББ виділяють кошти на благоустрій прибудинкових територій З початку року харківським ЖБК, ЖК та ОСББ на впорядкування прибудинкових територій було виділено 3,8 млн грн з коштів бюджету територіальної громади міста Харкова.

Як повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства, фінансування відбувається в рамках  міської програми підтримки будинків ЖК, ЖБК та ОСББ, згідно з якою роботи в таких будинках проводять на умовах співфінансування: не менше 25% коштів виділяють жителі будинків, решту - бюджет територіальної громади.  

Кошти спрямовуються на встановлення лавок, огорож, комплектів дитячих і спортивних майданчиків, на оновлення контейнерів для збору ТПВ, а також на виконання послуг з вивезення та утилізації побутових відходів. Також співфінансуються роботи з благоустрою прибудинкових територій.

Так, благоустрій прибудинкової території було виконано у дворі по пр. Любові Малої, 34. На умовах співфінансування там встановили дитячий ігровий комплекс, а також тренажери для занять спортом.

Зазначимо, що в рамках програми фінансової підтримки будинків ЖБК, ЖК та ОСББ з міського бюджету також виділяються кошти на ремонт покрівель, під'їздів, вхідних груп, заміну вікон, придбання та встановлення поштових скриньок тощо. Для участі в програмі необхідно звернутися до Департаменту житлово комунального господарства. Заявки на 2022 рік прийматимуться з жовтня 2021 року до кінця січня 2022-го.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини