Харківських старшокласників знайомлять з роботою органів місцевого самоврядування
11 грудня 2014 13:44 Освіта
Харківських старшокласників знайомлять з роботою органів місцевого самоврядування Екскурсії для учнів 10-х та 11-х класів проводять в Адміністрації Ленінського району.

Старшокласників знайомлять з роботою райадміністрації, її підрозділів, а також діяльністю районного центру надання адміністративних послуг. Зокрема, школярам розповідають, які документи їм знадобляться для отримання паспорта при досягненні 16-річчя, як працює громадська приймальня Харківського міського голови, також їх знайомлять з роботою різних управлінь. В ході екскурсії вони можуть задати будь-які питання, які їх цікавлять, поспілкуватися з головою Адміністрації Ленінського району Максимом Мусєєвим і дізнатися, куди вони та їхні батьки можуть звернутися при виникненні проблем, пов'язаних з житлово-комунальним господарством, соціальним захистом, з інших питань.

Сьогодні, 11 грудня, райадміністрацію відвідали учні 10-го класу гімназії №86, яка розташована в мікрорайоні Залютіно. Як повідомив Максим Мусєєв, цей клас став п'ятим, який ознайомився з роботою органів місцевого самоврядування.

За словами голови райадміністрації, мета такого заходу - підготувати молодих людей до усвідомлення себе як громадян своєї країни, які можуть приймати рішення і нести за це відповідальність. «Це наша ініціатива - проводити екскурсії для старшокласників. Все це для молодих людей нове. Пізніше вони зрозуміють, яку важливу функцію виконують органи місцевого самоврядування для життя міста, які важливі рішення для харків'ян вони приймають. Думаю, що знання, які вони отримали сьогодні, знадобляться їм у житті. Хотілося б, щоб молоді люди якомога швидше стали громадянами своєї країни, вміли вирішувати свої проблеми, працювати на благо міста, вчилися і прагнули до кращого», - зазначив Максим Мусєєв.

Також він підкреслив, що вакансії в райадміністрації для молодих та ініціативних людей завжди знайдуться, тому вони завжди готові взяти на роботу молодь, готову до відповідальності.

Зазначимо, що в Адміністрації Ленінського району в тиждень проходять 3-4 екскурсії. У планах району - ознайомити з роботою органів місцевого самоврядування близько 700 старшокласників.

Друкувати
Останні новини