«Харківські теплові мережі» перекладають тепломагістраль у Київському районі
21 липня 2021 16:27 ЖКГ
«Харківські теплові мережі» перекладають тепломагістраль у Київському районі КП «Харківські теплові мережі» проводить заміну близько 700 м магістрального трубопроводу в Київському районі.

Як повідомили сьогодні, 21 липня, на підприємстві, роботи йдуть в районі вул. Матюшенка, 3-11. Ця тепломагістраль, а також підкачувальна насосна станція по пров. Великому Данилівському, 27 були побудовані для того, щоб розвантажити Салтівську котельню і забезпечити теплом і гарячою водою жителів мікрорайонів 519, 522 і Північної Салтівки. Трубопровід експлуатується з 1984 року і за цей час повністю вичерпав свій ресурс.

«Трубопровід знаходився в аварійному стані, створював небезпеку для жителів і транспорту, загрозу припинення теплопостачання споживачів. Тільки за останні три роки на тепломагістралі було виявлено понад 10 дефектів. Тому було прийнято рішення повністю замінити ділянку трубопроводу», - зазначили в Київській філії КП «ХТМ», яка виконує заміну.

На даний час проводяться земляні роботи, демонтаж старого трубопроводу. Близько 100 м ділянки вже замінили. Закінчення реконструкції заплановано на кінець серпня.

В цілому в рамках підготовки міста до нового опалювального сезону в Київському районі заплановано замінити близько 2,7 км магістральних і 848 м внутрішньоквартальних теплових мереж. Крім того, запланована реконструкція 8,6 км мереж опалення та гарячого водопостачання в селищах Жуковського і Комунар. Понад 4 км трубопроводу вже замінили.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини