Харківські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті України зі стрільби з лука
23 лютого 2021 09:40 Спорт
Харківські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті України зі стрільби з лука Харківські спортсмени завоювали золоті медалі на чемпіонаті України зі стрільби з лука, який пройшов у Черкасах.

Змагання проходили серед кадетів 2004-2006, 2007 р.н. і молодше. У них взяли участь спортсмени з 14 областей України. Учасники змагалися в категорії «класичний лук».

В особистій першості серед кадеток 2004-2006 р.н. чемпіонкою України стала харків'янка Ірина Ярмак. Друге місце посіла львів'янка Анна-Марія Грем, третє - Поліна Ткаченко з Одеської області.

Серед кадетів в особистій першості бронзову медаль завоював харків'янин Іван Шестаченко. Ще одну бронзову медаль в категорії молодших кадетів 2007 р.н. отримав Віталій Царегородцев.

У командній першості серед кадеток 2004-2006 р.н. перемогла команда «Харків-1» у складі Ірини Ярмак, Софії Постельняк та Христини Косяченко. Вони здобули перемогу над командами зі Львова та Чернівців. Серед кадетів харків'яни Микита Дорошенко, Микита Дюняшев та Іван Шестаченко стали срібними призерами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини