Харківські спортсмени удостоєні державних нагород
06 жовтня 2016 11:11 Офіційно
Харківські спортсмени удостоєні державних нагород Президент України Петро Порошенко відзначив харків'ян державними нагородами - ордени та почесні звання отримали учасники Олімпійських та Паралімпійських ігор в Бразилії та їхні тренери.

Згідно з Указом Президента України №430/2016  орденом «За заслуги» I ступеня нагороджений Максим Веракса - чемпіон і дворазовий бронзовий призер Паралімпійських ігор з плавання.

Орденом «За заслуги» III ступеня нагороджені: чемпіонка та бронзова призерка Паралімпійських ігор з легкої атлетики Лейла Аджаметова і п'ятикратний чемпіон та триразовий срібний призер Паралімпійських ігор з плавання Максим Кріпак.

Ордена княгині Ольги III ступеня удостоєна Євгенія Бреус - бронзова призерка Паралімпійських ігор з фехтування на візках.

Орденом «За заслуги» II ступеня нагороджено Василя Кеке - тренера штатної збірної команди України, особистого тренера багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання Максим Крипака, чемпіона та дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Веракси.

Медали «За працю і звитягу» удостоєні: перший тренер багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Крипака Павло Єгоров, особистий тренер призера Паралімпійських ігор з настільного тенісу Марини Литовченко Олена Ковтун, особистий тренер призера Паралімпійських ігор з фехтування на візках Євгенії Бреус Юрій Тридуб.

Згідно з Указом Президента України №429/2016 «Про відзначення державними нагородами України спортсменів і тренерів національної збірної команди України в Іграх ХХХІ Олімпіади», орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Богдана Бондаренка - бронзового призера ХХХІ Олімпіади з легкої атлетики.

Орден «За заслуги» III ступеня отримав Віктор Бондаренко - особистий тренер бронзового призера ХХХІ Олімпіади з легкої атлетики Богдана Бондаренка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини