Харківські школярі візьмуть участь у всеукраїнському турнірі з кіберспорту
28 грудня 2018 15:44 Спорт
Харківські школярі візьмуть участь у всеукраїнському турнірі з кіберспорту Нагородження переможців міського турніру з кіберспорту відбулося 27 грудня у Харківській міській раді.

У церемонії нагородження взяли участь заступник міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, депутати міської ради Габріел Михайлов і Ольга Чичина, а також учасники змагань.

Так, переможцями міського турніру для школярів з гри «Dota-2-Ukrainian DOTA2 School Cup» стала команда «ZOdiak». Разом з депутатами міської ради віце-мер вручив переможцям грамоти.

Як зазначив Костянтин Лобойченко, школярі 5-6 січня представлять Харків на всеукраїнському турнірі в Одесі, співорганізатором якого виступила Платформа шкільного розвитку.

«Кіберспорт тільки починає активно розвиватися в Україні, завойовуючи популярність серед підлітків і молоді», - зазначив Костянтин Лобойченко.

Довідка. «Dota-2» - одна з найпопулярніших онлайн-ігор серед молоді. Її особливість в інтелектуальній складовій. За оцінками фахівців, за складністю і кількістю можливих комбінацій гра перевершує шахи.

Друкувати
Останні новини