Харківські школярі стали переможцями і призерами всеукраїнської олімпіади з правознавства
23 квітня 2015 17:19 Освіта
Харківські школярі стали переможцями і призерами всеукраїнської олімпіади з правознавства Учні харківських навчальних закладів отримали дипломи I і III ступенів Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, фінал якої пройшов в Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого.

Дипломи I ступеня отримали учень Харківської гімназії №144 Владислав Сінявін і учень Харківської спеціалізованої школи №3 Єгор Євменов. Крім того, учениця Харківської гімназії №47 Дар'я Якубенко та учениця Харківського ліцею №161 «Імпульс» Анастасія Воліна завоювали дипломи III ступеня.

Зазначимо, IV етап олімпіади проходив у два тури з 20 по 22 квітня. У заході взяв участь 41 учень десятих та одинадцятих класів з усіх регіонів України. Як повідомили в університеті, учасники продемонстрували і підтвердили високий рівень знань за фахом «правознавство». Школярі брали участь не тільки у випробуваннях, але і в культурно-пізнавальних програмах.

Нагородження переможців відбулося 22 квітня. Переможці та учасники олімпіади отримали подарунки від Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Крім того, перемога на всеукраїнській олімпіаді дає абітурієнту додаткові бали при вступі до вишу.

Друкувати
Останні новини