Харківські школярі розробили проєкти зі здорового харчування та безпеки в мережі
22 червня 2021 16:46 Місто
Харківські школярі розробили проєкти зі здорового харчування та безпеки в мережі Підсумки міського конкурсу «Харків очима небайдужих дітей» підбили сьогодні, 22 червня, у школі №162.

Учнівський конкурс проходить в місті вже десять років. Цього року в ньому переміг 21 проєкт, створений 60 школярами.

Учні 3-4-х класів представили ініціативи в номінації «Харків - місто щастя і добра», а 5-6-х класів - «Харків - мої крила». Діти представили свої ідеї, присвячені корисному харчуванню, здоровому способу життя, екології, безпеки дітей в Інтернеті, боротьбі з кібербулінгу, мистецтву, а також технічному розвитку, зокрема, створивши інноваційну модель світлофора на сонячних батареях.

Кращі проєкти були представлені на тематичних локаціях під час квесту «Подорож рідним містом», який пройшов для учнів у пришкільному таборі в школі №162. Серед них були такі ініціативи: «Ми за корисні сніданки», «Помічник шкільного офіцера поліції», «Розумний світлофор», «Апсайклінг: врятуємо Землю своїми руками», «Безпека дітей в Інтернеті», «Харків - зелене місто. Фіто-QR-коди» та інші.

Переможців конкурсу привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За його словами, багато з цих ідей можна реалізувати.

«Є дуже цікаві і важливі для міста проєкти на теми безпеки, розвитку інфраструктури, екології. Я вражений знаннями дітей і їх прагненням зробити наше місто кращим. Багато проєктів мають право на життя. Звичайно, їх потрібно доопрацювати, але це - майбутнє Харкова», - зазначив Ігор Терехов.

Також він вручив авторам кращих учнівських ініціатив подарунки. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини