Харківські школярі повертаються до навчання
18 серпня 2021 15:51 Освіта
Харківські школярі повертаються до навчання Учні 1-11-х класів почнуть новий навчальний рік у навчальних закладах.

Про це сьогодні, 18 серпня, у пресцентрі Харківської міської ради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, перед початком занять, з 25 серпня, учні почнуть проходити непоглиблений медогляд на ознаки застуди та шкірних захворювань. Також у цей час вони зможуть поспілкуватися зі своїми класними керівниками, дізнатися розклад занять та отримати підручники.

У середу, 1 вересня, в школах відсвяткують День знань та розпочнуть заняття.

«Ми абсолютно не обмежуємо ініціативи навчального закладу щодо формату проведення Дня знань. Це може бути флешмоб, квест, лінійка або інший захід. У який час проводити свято, школа теж сама вирішує. У школах, де небагато дітей, - можна провести одну загальну лінійку, а там, де навчається більше тисячі, - планують свято для початкової, середньої та старшої школи. Наприклад, можна зібрати на захід учнів перших, п'ятих, дев'ятих і одинадцятих класів, а інші проведуть захід у будь-якому зручному цікавому варіанті», - повідомила Ольга Деменко.

Директор департаменту зазначила, що 1 вересня у школах вже розпочнуться заняття, які проходитимуть без обмежень, але з дотриманням протиепідемічних заходів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини