Харківські школи і лікарні готові до опалювального сезону
18 липня 2018 15:12 ЖКГ
Харківські школи і лікарні готові до опалювального сезону Понад 60% житлових будинків міста, всі установи освіти і охорони здоров'я підготовлені до опалювального сезону 2018-2019 року.

Про це сьогодні, 18 липня, в ході наради з підготовки міста до зими повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. У засіданні також взяли участь голови районних адміністрацій, директори профільних департаментів та комунальних підприємств міста.

За словами першого віце-мера, сьогодні роботи з підготовки до опалювального сезону внутрішньобудинкових мереж тепло- і водопостачання ведуться згідно з графіком.

«У Харкові підготовлено 62% внутрішньобудинкових мереж в будинках комунальної форми власності. Також триває робота з ремонту транзитних магістралей, і приступаємо до ремонту магістральних трубопроводів. Всі структурні підрозділи, які задіяні в підготовці до зими, працюють у повному обсязі», - зазначив Ігор Терехов.

Крім того, для прибирання снігу буде підготовлено близько 270 одиниць снігоприбиральної техніки. Для посипання доріг і магістралей вже заготовлено 3 тис. т солі та 2 тис. куб. м піску. Ця робота триває.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини