Харківські самбісти завоювали медалі на чемпіонаті України
10 березня 2021 11:01 Спорт
Харківські самбісти завоювали медалі на чемпіонаті України Харків'яни завоювали десять медалей на чемпіонаті України зі спортивного та бойового самбо, який пройшов у Луцьку.

У змаганнях взяли участь 350 спортсменів з 20 регіонів країни. За підсумками харків'яни завоювали три золоті, дві срібні та п'ять бронзових медалей.

Серед жінок в спортивному розділі у ваговій категорії до 59 кг найкращою стала Анастасія Шевченко, яка перемогла суперницю з Житомирської області Валерію Бірюченко.

Серед чоловіків у спортивному розділі чемпіоном у ваговій категорії до 53 кг став харків'янин Данило Грушев, який здолав Ігоря Черняка з Вінницької області. У ваговій категорії до 71 кг харків'янин Кирило Мельниченко посів друге місце, а Роман Труш - третє.

Також срібним призером чемпіонату став Олександр Духневич в бойовому розділі у ваговій категорії до 88 кг.

Бронзовими призерами чемпіонату стали харків'яни Марина Сенько (вагова категорія до 65 кг), Анастасія Безотосна (до 50 кг), Данило Гомела (бойове самбо, до 71 кг), Роман Конторовський (до 88 кг), Владислав Берізка (понад 98 кг).

У командному заліку збірна Харківської області посіла друге місце. На першому місці - спортсмени з Києва, на третьому - з Івано-Франківської області.

Зазначимо, переможці чемпіонату увійдуть до збірної країни для участі в чемпіонаті Європи, який відбудеться в травні на Кіпрі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини