Харківські рятувальники загасили 20 пожеж та знешкодили 45 боєприпасів
20 травня 2022 08:51 ЖКГ
Харківські рятувальники загасили 20 пожеж та знешкодили 45 боєприпасів Піротехнічні підрозділи ДСНС за добу, з 19 по 20 травня, знешкодили 45 ворожих боєприпасів.

Таку оперативну інформацію повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Як зазначили в управлінні, усього за добу рятувальники здійснили 30 оперативних виїздів, з яких 20 - на ліквідацію пожеж (з них 7 – спричинених обстрілами), сім разів – для проведення аварійно-рятувальних робіт, три — для надання допомоги населенню.

Найбільших ударів зазнав Харківський район, де сталося п'ять пожеж, спричинених ворожими обстрілам. У населених пунктах Дергачі, Мала Данилівка та Циркуни горіли приватні будинки, надвірні забудови, гаражі, автомобілі та складські приміщення. Всі пожежі були ліквідовані силами ДСНС у найкоротші терміни.

Крім того, протягом доби проводились аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих будівлях Салтівського, Індустріального, Новобаварського, Немишлянського та Шевченківського районів міста, а також Дергачівської громади.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини