Харківські рятувальники отримали звання лейтенанта
12 грудня 2014 12:13 Освіта
Харківські рятувальники отримали звання лейтенанта Випуск магістрів відбувся сьогодні, 12 грудня, в Національному університеті цивільного захисту України.

Всього звання лейтенанта і дипломи про закінчення вишу отримали 48 випускників. Половина з них (24 чоловіка) закінчили університет з відзнакою. Відтепер хлопці та дівчата почнуть нести службу в підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, частина з них відправиться в зону проведення антитерористичної операції.

З випуском молодих лейтенантів привітали ректор НУЦЗУ Володимир Садковий, заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Василь Стоєцький, представники ГУ ДСНС України в Харківській області, ветерани-рятувальники.

«Шановні випускники, власним прикладом і самовідданою службою гідно продовжуйте славні традиції свого рідного навчального закладу, зміцнюйте авторитет ДСНС України та примножуйте славу Батьківщини. Пам'ятайте, що ваше головне завдання - захищати життя і здоров'я людини, перешкоджати стихії чи людській недбалості, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій. Це важка, але почесна місія. Бажаю вам здоров'я, благополуччя, нових професійних досягнень і успіхів на життєвому шляху», - звернувся до випускників Володимир Садковий.

Після вручення дипломів присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих під час проведення антитерористичної операції рятувальників. Всього за період проведення відновлювальних робіт в Луганській та Донецькій областях загинуло 14 співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій України, 26 були поранені.

Традиційно на несення служби рятувальників благословив православний священик.

На завершення урочистого заходу відбувся святковий концерт, який підготували вокальний і танцювальний колективи університету.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини